logo

UA
RU

Виробництво
Виробництво
м. Харків,
вул. Єнакіївська, 8
Замовити дзвінок
Якість гарантована виробником!
Сертифікат
Сертифікат відповідності УкрСЕПРО
(Міністерство економічного розвитку і торгівлі України)
 • Cекційні зварні
  огорожі
  від виробника
  Висота секцій
  Висота секцій: от 1 до 3 м
  Фарбування по RAL
  Фарбування по RAL: 10 різних кольорів
  Розміри
  Розміри: індивідуальні та стандартні
  Цинковка
  Гаряче цинкування

Спортивні майданчики

 
 

 

Завдяки великому вибору огорож виробництва ПП «ВелтаБудсервіс» їх можна застосовувати як на дворових спортивних майданчиках, так і на великих стадіонах. Вони включають в себе всі конструктивні елементи, необхідні для повноцінного облаштування об'єкта: ворота, хвіртки, огорожі зовнішнього периметра стадіону, спортмайданчиків, тенісних кортів, ігрового поля. Зварні секційні огорожі виготовляються з урахуванням особливостей кожного виду спорту.

При огородженні спортивних майданчиків особливу увагу варто приділяти травмобезпеці, щоб діти і дорослі не поранилися під час гри.

Через високу ймовірність ударних навантажень ми рекомендуємо застосовувати для будівництва спортивних майданчиків огорожу підвищеної міцності з максимальним діаметром прутка, наприклад «РУБІЖ» Ø5мм або «КОЛЬЧУГА» з діаметром прутка 5/5/5 мм або 6/5/6 мм. Також рекомендуємо застосовувати гасительні сітки, щоб уникнути прямих ударів по огорожі.

Ще однією особливістю огорож для спортивних об'єктів є велика висота. Для цього встановлюють стовпи висотою 4-6 м і монтують один над одним 2 або 3 панелі. Панельні огорожі не вимагають зварювання при монтажі і збираються як конструктор, що значно скорочує терміни монтажних робіт.

 

 

Додаткова інформація

 

Якщо ви власник або орендар приміщень і прилеглих до них територій в Україні, бажаєте внести вклад в розвиток спортивних інтересів - відкрити школу, футбольну секцію, вам буде потрібно співробітництво з постачальниками матеріалів, необхідних для огорожі стадіонів і спортивних майданчиків. Або якщо ви вже розвинена організація, і вам потрібна заміна таких матеріалів, завжди виникне питання пошуку такого постачальника. Компанія Welta - надійний український партнер, створена вирішити таке завдання, встановити паркан (сітка з дроту) на спортивний майданчик (стадіон, футбольне поле) за розумними цінами і з усіма стандартами якості.

Матеріали від прямого виробника - вигідніше і надійніше, ніж покупка у перекупників. Тому компанія Welta пропонує не просто купити металевий паркан для спортивного майданчика, стадіону (футбольного поля, баскетбольного / волейбольного майданчика), а бажає дати корисні поради своїм замовникам. Справа в тому що з часом будь-який паркан втрачає свою первинну форму, з'являються вм'ятини і дірки в сітці, що несприятливо позначиться на проведенні матчів. Спортсменам не завжди приємно втрачати сили на біганину за м'ячем кудись поза периметром. Небезпечна також нестійкість старого паркану, тому краще вчасно убезпечити себе і свою компанію, зайнявшись заміною таких застарілих конструкцій.

Щоб паркан для огородження спортивного майданчика (футбольного поля, баскетбольного/волейбольного майданчика) приносив користь, слід вибрати, який саме він вам потрібен. Є капітальні, як і тимчасові огорожі, а також розмежувальні. Зрозуміло, капітальний паркан набагато вигідніше, бо це апріорі монолітна споруда. Хоча і тимчасові огорожі досить високої якості. Справа в тому, що на огорожу спортивного майданчика ціна може впливати лише щодо її конструкції і міцності панелей - коли секції кріпляться до стовпів, і огорожа набуває завершеної форми. Тому паркан із сітки на спортивному майданчику несе в собі більш важливу функцію, ніж його вартість, головне завдання - створити комфортні умови для гравців.

Якщо ви зацікавлені купити паркан для спортивного майданчика (стадіон, футбольне поле, баскетбольний, волейбольний майданчик), запрошуємо на сайт компанії Welta. Ми бажаємо принести вигоду і користь, завжди будемо раді співпраці. Наші товари і їх вартість приємно здивують своєю якістю і доступністю. І як гарно виглядатиме нова огорожа в літній період, коли вся спортивна Україна вийде на футбольні поля для завоювання кубків і медалей.

 

Наші координати - м. Біла Церква та м. Тараща (недалеко від м. Київ), адреса та телефони є на веб-сайті.

 
 
 
Контакти:
Виробництво:
м. Харків
вул. Єнакіївська, 8
Замовлення на сайті:
- грн.

Для придбання передзвоніть нам або надішліть замовлення з сайту заповнивши дані нижче:
Спосіб оплати
  • ПП "ВЕЛТАБУДСЕРВІС"
  • 32687481
  • UA163808050000000026008150659
  • в ВАТ "Райффайзен Банк АВАЛЬ" м. Київ
Спосіб доставки
Замовити
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: