Отримай знижку 45%. Акція діє до 30.12.23р. Деталі акції

logo

UA
RU

Виробництво
Виробництво
м. Тараща,
вул. Видна, 66 б
Замовити дзвінок
Якість гарантована виробником!
Сертифікат
Сертифікат відповідності УкрСЕПРО
(Міністерство економічного розвитку і торгівлі України)
 • Cекційні зварні
  огорожі
  від виробника
  Висота секцій
  Висота секцій: от 1 до 3 м
  Фарбування по RAL
  Фарбування по RAL: 10 різних кольорів
  Розміри
  Розміри: індивідуальні та стандартні
  Цинковка
  Гаряче цинкування

Промислові об'єкти

 
 

 

Наше підприємство пропонує високоякісні зварні секційні огорожі для промислових об'єктів, включаючи виробничі та складські території. Ці огорожі розроблені з урахуванням специфічних умов охорони даних об'єктів. Пропоновані зварні огорожі для заводів і складів, огорожі аеропортів і атомних електростанцій забезпечують високий рівень захисту, досягнутий завдяки застосуванню посиленої конструкції елементів огорожі, а також використання додаткових аксесуарів у вигляді антивандального кріплення, похилих секцій або спеціальних Г-образних і Y-образних наконечників для кріплення колючого дроту. Огорожа для промислових об'єктів виробництва ПП «ВелтаБудсервіс» відповідає всім вимогам захисту від несанкціонованого проникнення сторонніх на територію, що охороняється.

 

 

Паркан для огородження промислових об'єктів

Сучасний і красивий оцинкований паркан в даний час асоціюється в першу чергу з фінансовим благополуччям власників бізнесу і будинку. При цьому господарі і власники самого заводу (території, промислових об'єктів, фабрик, виробництв, підприємство, електростанцій, ангарів, ферм) розуміють, що огорожа заводу (території, фабрики, промислового об'єкта, виробництва, підприємства, електростанції, ангара, ферми) - це не просто примха, чи данина моді. Це в першу чергу можливість надійно захистити свій бізнес, закривши його від чужих очей і тим більше рук шахраїв.

І, звичайно ж, паркан для огорожі заводів (території, промислових об'єктів, фабрик, виробництв, підприємство, електростанцій, ангарів, ферм) дуже важливо вибрати правильно і уважно, щоб не допустити фатальної помилки. Для початку варто розібратися з тим: які бувають паркани (зварений, секційний і т. д.)? Де і які найкраще встановлювати? Що вибрати полімерне покриття або паркан на полімерній основі (порошковій фарбі)? На що звертати увагу? Як не стати жертвою аферистів?

Де замовити паркан в Україні?

Безумовно, паркан на завод (територію, промисловий об'єкт, фабрику, виробництво, підприємство, електростанція, ангар, ферму) - це придбання не з дешевих. Тому вже краще спочатку приділити вирішенню даного питання максимум уваги, так як що-небудь переробляти, замовляти інший паркан згодом буде і дорого, і незручно, і складно. І місто Київ зокрема, і Україна в цілому може похвалитися тим, що є на її території компанії, вузькопрофільні, які як раз-таки і спеціалізуються на створенні, продажу, установці і обслуговуванні зборів.

Компанія Welta відноситься до числа таких. Сміливо можете звертатися до фахівців компанії, якщо вас цікавить паркан для огорожі заводів (території, промислових об'єктів, фабрик, виробництв, підприємств, електростанцій, ангарів, ферм). Компанія-виробник, з якою можна вести пряме співробітництво - це завжди краще, ніж робота з посередниками або через посередників. Вартість паркану компанії прийнятна, не завищена. Крім того варто пам'ятати і про те, що існує безліч типів і різновидів парканів, багато різних матеріалів виготовлення (дріт, полімерне покриття, цинк і т. д). Також паркани розрізняють і по системі створення. Компанія Welta під ваше замовлення може зробити зварний секційний паркан під ваші конкретні параметри і запити (розміри, товщина, висота, ширина).

Огорожа заводу (території, фабрики, промислового об'єкта, виробництва, підприємства, електростанції, ангара, ферми) відіграють важливу роль, тому що вони не просто окреслюють межі, забезпечують і начальству, і працівникам об'єкта повне відчуття спокою і всебічної захищеності від непрошених гостей, включаючи і дрібних тварин, сусідських собак, дітей, випадкових перехожих і т. д.

Паркан - це, по суті, завершальний дизайнерський елемент ділянки в загальному, не дивлячись на те, який його вид обере господар (на полімерній фарбі, оцинкований (-а). Компанія використовує різні матеріали, але дріт завжди відрізняється високою якістю, як втім і покриття у вигляді порошкової фарби і т. д.

Довіртеся професіоналам і раз і назавжди забудьте про збереження вашого майна, безпеки ваших співробітників! Замовте паркан на завод (територію, промисловий об'єкт, фабрику, виробництво, підприємство, електростанція, ангар, ферму) прямо зараз!

 

 
 
 
Контакти:
Виробництво:
м. Тараща
вул. Видна, 66 б.
Замовлення на сайті:
- грн.

Для придбання передзвоніть нам або надішліть замовлення з сайту заповнивши дані нижче:
Спосіб оплати
  • ПП "ВЕЛТАБУДСЕРВІС"
  • 32687481
  • UA163808050000000026008150659
  • в ВАТ "Райффайзен Банк АВАЛЬ" м. Київ
Спосіб доставки
Замовити
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: