Отримай знижку 45%. Акція діє до 30.12.23р. Деталі акції

logo

UA
RU

Виробництво
Виробництво
м. Тараща,
вул. Видна, 66 б
Замовити дзвінок
Якість гарантована виробником!
Сертифікат
Сертифікат відповідності УкрСЕПРО
(Міністерство економічного розвитку і торгівлі України)
 • Cекційні зварні
  огорожі
  від виробника
  Висота секцій
  Висота секцій: от 1 до 3 м
  Фарбування по RAL
  Фарбування по RAL: 10 різних кольорів
  Розміри
  Розміри: індивідуальні та стандартні
  Цинковка
  Гаряче цинкування

Напрями

 
 

Бажаючи обгородити свою територію і захистити її від проникнення, власники ділянки встановлюють паркан. Саме ця конструкція позначить кордон приватних володінь і утруднить прохід сторонніх на ділянку. Для максимально швидкого і ефективного вирішення цієї проблеми огорожі слід вибирати дуже уважно. Вони повинні володіти декількома характеристиками:

 • міцністю
 • високою швидкістю монтажу;
 • доступною ціною.

Всім перерахованим вимогам відповідає огорожа сітка. Вона дозволить звести надійне огородження за рекордно короткі терміни, а вартість її вигідно відрізняється на тлі ціни інших типів огорожі.

Однак тут постає інше питання: як зробити правильний вибір?

Рабиця - виготовляється з переплетеного дроту сітка для паркану. Ціна її максимально приваблива. Ячейки можуть мати різний розмір і форму (квадрат, ромб). Такий варіант ідеально підійде для швидкого обгородження дуже великих територій.

Рифлена канілірованна. Цей вид має більшу міцність і меншу гнучкістю в порівнянні з рабицею, так як виготовляється з вуглецевого дроту. Підходить для бюджетного забору, проте періодично потребує фарбування.

Сітка зварна для огорожі. Таке обгородження виявиться максимально міцним і стійким до впливу зовнішніх факторів і корозії, тому попит на нього зростає з кожним роком.

При цьому, продукція цього типу теж поділяється на види:

 • сітка зварена оцинкована;
 • сітка полімерна пофарбована.

Якісний паркан - турбота компанії Welta (Україна)

Вирішили купити паркан з зварної сітки? Завод-виробник Welta вирішить цю проблему максимально швидко і ефективно. Територія роботи компанії не тільки Київ та Київська область, а й вся Україна. За 10 років наполегливої роботи на ринку товарів і послуг компанія розробила максимально зручну і, разом з тим, ефективну схему роботи.

Що отримає замовник?

Міцне надійне огородження - секційні паркани з зварної сітки можуть виконуватися з прутків діаметром 3-6 мм, тому зможуть протистояти механічному впливу.

Для всіх типів об'єктів. Купити сітку зварену в ПВХ покритті можна різної висоти - від 0,6 до 3 м (тут все залежить від типу і завдань огорож).

Швидкий монтаж. Зварна сітка секційна доставляється на об'єкт у вигляді окремих частин (секцій). Збірка проводиться за кілька годин.

Економія бюджету. Фірма Welta не тільки виготовляє металеві огорожі, а й пропонує їх без посередників купити. Сітка для огорожі ПВХ від виробника завжди дешевше.

Без витрат на експлуатацію. Хочете встановити паркан і забути? У цьому випадку ідеальним варіантом в Україні може стати полімерна сітка. Ціна огорожі складається тільки з покупки і установки, при цьому ніяких фарбувань і додаткового спеціального догляду не потрібно.

Ми цінуємо Ваш вибір!

 
 
Контакти:
Виробництво:
м. Тараща
вул. Видна, 66 б.
Замовлення на сайті:
- грн.

Для придбання передзвоніть нам або надішліть замовлення з сайту заповнивши дані нижче:
Спосіб оплати
  • ПП "ВЕЛТАБУДСЕРВІС"
  • 32687481
  • UA163808050000000026008150659
  • в ВАТ "Райффайзен Банк АВАЛЬ" м. Київ
Спосіб доставки
Замовити
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: