Отримай знижку 45%. Акція діє до 30.12.23р. Деталі акції

logo

UA
RU

Виробництво
Виробництво
м. Тараща,
вул. Видна, 66 б
Замовити дзвінок
Якість гарантована виробником!
Сертифікат
Сертифікат відповідності УкрСЕПРО
(Міністерство економічного розвитку і торгівлі України)
 • Cекційні зварні
  огорожі
  від виробника
  Висота секцій
  Висота секцій: от 1 до 3 м
  Фарбування по RAL
  Фарбування по RAL: 10 різних кольорів
  Розміри
  Розміри: індивідуальні та стандартні
  Цинковка
  Гаряче цинкування

Автостоянки, АЗС

 
 

 

Якщо вам необхідно захистити автопарковку, АЗС, автосалон або тарріторію школи, встановити паркан поблизу заміського будинку, то зварні секційні огорожі виробництва ПП «ВелтаБудсервіс» ідеально підходять для цих цілей.

ЧП «ВелтаБудсервіс» має більш ніж десятирічний досвід виробництва секційних огорож. Продукція нашого виробництва придатна для установки на будь-яких територіях, володіє високими характеристиками міцності, має великий термін служби і простоту монтажу. Ми здійснюємо поставки секційних огорож для замовників, що пред'являють найвищі вимоги до якості продукції і довговічності виробів. На всю продукцію нашого виробництва надається гарантія 10 років.

 

 

Додаткова інформація

Однією з нагальних проблем, як сучасних маленьких міст, так і мегаполісів, є збільшення кількості автотранспорту. У зв'язку з цим, особливо гостро стоїть питання парковки машин в містах. Зокрема, нинішні підприємці в Україні все частіше стикаються з питанням: де купити огорожі для парковки (автостоянки, автомобільної стоянки, АЗС, заправки, автозаправки)? Яке саме огорожу вибрати, вартість якого буде відповідати якості?

Які краще купити огорожі для парковки (автостоянки, автомобільної стоянки, АЗС, заправки, автозаправки)?

Власнику автостоянки, який бажає захистити периметр своєї території, слід пам'ятати, що паркувальні огорожі можуть бути різних конструкцій і розмірів, а також можуть бути зроблені з різних матеріалів. Найбільш раціональним і затребуваним парканом для парковки (автостоянки, автомобільної стоянки, АЗС, заправки, автозаправки) на сьогоднішній день є сітчастий паркан. Саме металевий паркан (сітка) на парковку (стоянку АЗС, заправку, автозаправку), вартість якого досить демократична і доступна, забезпечує огорожу території по периметру, а також хорошу видимість.

Перед власником власної парковки насамперед постає питання її безпеки. Тому сітчасті металеві огорожі є в пріоритеті вибору клієнта. Хороша видимість, відсутність тіні, де б міг ховатися зловмисник - одні з небагатьох переваг сітчастих огорож.

Сучасні сітчасті металеві огорожі створюються за найкращими технологіями з міцного дроту, забезпечуючи надійність конструкції. У свою чергу, дріт виготовляється з металу товщиною близько чотирьох-п'яти міліметрів, що виключає можливість пошкодження металу вручну.

Секційний паркан з зварної сітки. Особливості покриття.

Україна, зокрема, Київ, пропонує певний вибір покриттів для огорож з зварної сітки. І найбільш затребуваним є - секційний паркан.

Але вибираючи для себе металевий паркан (сітку) на парковку (стоянку АЗС, заправку, автозаправку), вартість якого завжди радує, неможливо не звернути увагу і на естетичну сторону огорожі. Слід зазначити, що покриття бувають наступних видів:

 

 • часто віддають перевагу порошковій фарбі для оцинкованого покриття;
 • оцинковане покриття за допомогою технології «гарячий цинк». Такі конструкції мають особливою міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, а також володіють антикорозійними властивостями;
 • оцинковане за допомогою полімерного покриття. Пoлівінілxлopід або ПBX створює захисний шар для огорожі, яка не тріскає, не видозмінюється. Саме тому ПBX вважають дуже надійним і довговічним.

 

Компанія Welta (Велтабудсервіс), яка займається виробництвом зварних секційних огорож (парканів) і має багаторічний досвід роботи на ринку України, за низькою ціною від виробника надасть Вам паркан для парковки (автостоянки, автомобільної стоянки, АЗС, заправки, автозаправки) на Ваш вибір і розсуд.

Команда справжніх професіоналів в найкоротші терміни доставить замовлення в будь-яку точку України!

 
 
 
Контакти:
Виробництво:
м. Тараща
вул. Видна, 66 б.
Замовлення на сайті:
- грн.

Для придбання передзвоніть нам або надішліть замовлення з сайту заповнивши дані нижче:
Спосіб оплати
  • ПП "ВЕЛТАБУДСЕРВІС"
  • 32687481
  • UA163808050000000026008150659
  • в ВАТ "Райффайзен Банк АВАЛЬ" м. Київ
Спосіб доставки
Замовити
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: