logo

UA
RU

Виробництво
Виробництво
м. Тараща,
вул. Видна, 66 б
Замовити дзвінок
Якість гарантована виробником!
Сертифікат
Сертифікат відповідності УкрСЕПРО
(Міністерство економічного розвитку і торгівлі України)
 • Cекційні зварні
  огорожі
  від виробника
  Висота секцій
  Висота секцій: от 1 до 3 м
  Фарбування по RAL
  Фарбування по RAL: 10 різних кольорів
  Розміри
  Розміри: індивідуальні та стандартні
  Цинковка
  Гаряче цинкування

Складські приміщення

 
 

 

Зварні секційні огорожі призначені для охорони периметра особливо важливих об'єктів різного призначення, в тому числі і складських приміщень. Для огорожі складських приміщень наш завод виробляє секційний паркан «РУБІЖ» і паркан «КОЛЬЧУГА», які відповідають всім вимогам безпеки даних об'єктів. Зварні секції виготовляються з оцинкованого дроту діаметром 3 мм, 4 мм, 5 мм і 6 мм обробленого методом цинкового фосфатування з наступним нанесенням полімерного покриття. Ячейка секції може бути 50х200, 50х150 і 50х100.

 

 

Додаткова інфрмація

Як в межах міста, так і в передмісті, завжди потрібні території для зведення нових складських приміщень. Це і продовольчі склади супермаркетів, і склади будівельних компаній. При багатьох видах діяльності необхідні криті майданчики і ангари для зберігання будь-якого асортименту продукції.

Сучасна охоронна система і надійний паркан на склад (складське приміщення), забезпечують стабільність ведення бізнесу. Такий паркан на склад пропонує компанія Welta. Бо від якості загородження залежить безпека майнових цінностей. Потужний каркас із дроту, з полімерним покриттям, здатний не тільки захистити певну частину території, а створити пряму перешкоду для проникнення зловмисників.

Сучасний зварний паркан для огорожі складу - це монолітна споруда, що складається з стовпів, на які кріпиться оцинкований дріт, який забезпечить лінію кордону приватних володінь. На такі огорожі кріпляться відеокамери стеження, що і є норма для завершення справ з безпеки.

Виготовляючи паркан для огородження складу (складського приміщення) використовується гарячий цинк, який стає основною нержавіючої оболонки продукту, застосовується полімерне покриття, і завдяки полімерній фарбі паркан приймає завершений вигляд. Якісний секційний паркан для огородження складських приміщень здатний витримати розумні навантаження, таку перешкоду важко пошкодити. Компанія Welta знаходиться в Україні і професійно займається вирішенням питань установки будь-якого виду огорож.

Потрібно враховувати, що паркан для огорожі складу (складського приміщення) викличе і хороший візуальний ефект. Бо коли складське приміщення виглядає стабільно і сучасно обладнане, зацікавлені партнери обов'язково захочуть співпрацювати з такими господарями. Welta бажає пояснити, що огородження складів (складських приміщень) це не тільки безпеку, але і обличчя компанії. Якщо секційний паркан виготовлений на оцинкованої основі, зварений, із застосуванням порошкової фарби, на нього цілком можна покластися. Колір конструкції в розмаїтті, завдяки порошковій фарбі, в основному, це класичні сталеві, сірі, сині тони.

Компанія Welta (Київ) пропонує огородження складів (складських приміщень), вартість яких не стане для вас проблемним. Адже завдяки великому асортименту, безлічі фото прикладів робіт, ви маєте можливість вибрати те, що буде вам по кишені.

Якщо фірма або підприємство, стурбовані питанням огорожі, паркан на склад (складське приміщення) є в наявності. Якісні, надійні, міцні, нержавіючі, доступні в ціні паркани для складів пропонує Welta (Україна), як прямий завод-виробник.

Обіцяємо стабільне оформлення угод.

Завжди раді співпраці!

 
 
 
Контакти:
Виробництво:
м. Тараща
вул. Видна, 66 б.
Замовлення на сайті:
- грн.

Для придбання передзвоніть нам або надішліть замовлення з сайту заповнивши дані нижче:
Спосіб оплати
  • ПП "ВЕЛТАБУДСЕРВІС"
  • 32687481
  • UA163808050000000026008150659
  • в ВАТ "Райффайзен Банк АВАЛЬ" м. Київ
Спосіб доставки
Замовити
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: